Kursy

Zajęcia w pierwszej klasie

Kurs dla tych dzieci przygotowany jest zgodnie z aktualnym programem nauczania, a podręczniki są zaakceptowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Każdy podręcznik posiada wersję papierową oraz elektroniczną, z której dzieci bardzo chętnie korzystają w domu i dodatkowo ćwiczą materiał poznany na lekcji. Zajęcia w pierwszym semestrze opierają się na zabawach i grach językowych. W drugim semestrze uczniowie pomału zaczynają wkraczać w wersję pisaną pojedynczych słów, zaczynają dostrzegać różnice w piśmie i mowie, uczą się alfabetu angielskiego. Pod koniec roku potrafią już zapisać wybrane słowa i zwroty samodzielnie. Kurs dla pierwszoklasistów odbywa się dwa razy w tygodniu, każde spotkanie trwa 45 minut. Kursy trwają od września do początku czerwca.

Kursy dla Uczniów Szkoły Podstawowej

Opierają się na podręcznikach, które wraz z oprogramowaniem do tablicy interaktywnej tworzą jedną całość. Materiał omawiany na zajęciach wyprzedza nieco ten, który omawia się w danej klasie szkoły podstawowej, co pozwala uczniom na wcześniejsze poznanie niektórych zagadnień. Po każdym ukończonym dziale uczniowie mają możliwość powtórzenia wiadomości w formie przyjemnej gry w grupach oraz pisemnego testu. Lektor kładzie nacisk na poszerzanie umiejętności językowych, które często są pomijane w szkole państwowej ze względu na liczebne klasy, a są nimi: mówienie oraz pisanie. Kurs dla uczniów klas 1-3 odbywa się dwa razy w tygodniu po 45 minut. Uczniowie klas 4-8 spotykają się dwa razy w tygodniu po 60 minut.

Kurs dla ósmoklasistów - Przygotowanie do egzaminu

Nauczanie w tej grupie polega głównie na utrwaleniu i poszerzeniu wiedzy językowej zdobytej dotychczas. Naszym zadaniem jest przede wszystkim przygotowanie uczniów do egzaminu ósmoklasisty, który z naszą pomocą to bułka z masłem – lub jak by to zabrzmiało po angielsku – a piece of cake. Nasi uczniowie świetnie radzą w tej kwestii. Poza przygotowaniem do egzaminu i rozwiązywaniem próbnych testów, nie zapominamy również o kształceniu umiejętności językowych potrzebnych w codziennych sytuacjach za granicą.Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 120 minut z przerwą ok. 5 minut.

Kursy dla Maturzystów i Uczniów Szkoły Średniej

Wszystko, co potrzebne jest młodzieży, aby zdać egzamin dojrzałości. Kurs przygotowujący do matury zawiera testy z poprzednich lat oraz dodatkowe ćwiczenia multimedialne. Każdy będzie miał okazję sprawdzić swoje siły w czytaniu, pisaniu, powtórzyć słownictwo oraz gramatykę. Kurs prowadzony jest dla uczniów, którzy chcą przystąpić do egzaminu na poziomie podstawowym, jak również dla tych, którzy będą zdawać egzamin rozszerzony. Warto podkreślić, iż podczas kursu maturalnego wykorzystujemy wiele autentycznych materiałów, zarówno tekstów pisanych jak również filmów video, które dodatkowo uatrakcyjniają zajęcia i powodują, że nauka to nie tylko obowiązek, ale czysta przyjemność. A to wszystko pod czujnym okiem wykwalifikowanego, doświadczonego lektora. Wiemy, że maturzyści to młodzież, która ma wiele obowiązków, dlatego też z myślą o nich zajęcia odbywają się tylko raz w tygodniu w wymiarze 90 minut.

Kurs dla Dorosłych

Prowadzony w dogodnych terminach uzgodnionych z uczestnikami. Zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Podczas kursu doskonalone są wszystkie umiejętności językowe ze szczególnym naciskiem na rozumienie ze słuchu oraz mówienie z solidnymi podstawami gramatyki. Serdecznie zapraszamy! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut bądź raz w tygodniu po 90 minut. Częstotliwość spotkań i długość trwania zajęć uzgadniane są z uczestnikami większością głosów.

Dla każdego coś dobrego! Serdecznie polecamy konwersacje w języku angielskim dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w mówieniu! Możliwość uczestniczenia w lekcjach indywidualnych bądź grupach liczących maksymalnie 4 osoby.

Odpowiadamy również na indywidualne potrzeby klienta i robimy wszystko, aby sprostać ich oczekiwaniom! Jeśli wiesz czego chciałbyś się nauczyć, jakie umiejętności językowe poprawić, daj nam znać, a zorganizujemy zajęcia specjalnie dla ciebie!

Informujemy również, że każdy kurs oprócz podręcznika wzbogacony jest o własny materiał wypracowany przez lektora, przez co nauka w naszej szkole jest niepowtarzalna.

Lekcje indywidualne prowadzone są dla jednego ucznia lub maksymalnie dwóch osób w wymiarze 60 minut. Na zajęciach tych omawiane są zagadnienia zgodnie z życzeniem uczestników. Częstotliwość spotkań oraz ceny ustalane są indywidualnie z uczestnikami zajęć.