0 Cool School

ZAPISY

Zapraszamy serdecznie do zapisywania się na kursy na nowy rok szkolny 2022/2023. Aby to uczynić prosimy o wysłanie wiadomości SMS pod nr tel. 724104954, lub wiadomości email na mmusialska@csbochnia.pl. W treści prosimy wpisać imię i nazwisko kursanta, klasę lub wiek oraz adres email. Potem już tylko czekać na odpowiedź.

Serdecznie zapraszamy!!!

POSZERZAMY OFERTĘ

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów chcących rozwijać się w przedmiotach ścisłych, lub przygotować się do egzaminów (ósmoklasisty, matury podstawowej). Już w przyszłym semestrze w naszej szkole możliwe będzie zapisanie się na indywidualne korepetycje z przedmiotów:

MATEMATYKA

Lekcje indywidualne lub parami na poziomie szkoły podstawowej (od 4 klasy) oraz średniej (poziom podstawowy). Korepetycje będą prowadzone według potrzeb uczniów. Może to być pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów, egzaminów, w rozwiązywaniu zadań domowych, ale także nauka na podstawie wybranego podręcznika/ zbioru zadań.

Cena za godzinę: 60 zł

INFORMATYKA - PODSTAWY PROGRAMOWANIA

Korepetycje dla uczniów techników informatycznych, a także wszystkich chętnych aby rozwijać się w tym kierunku na dowolnym poziomie nauki. Jedynym ograniczeniem jest posiadanie i umiejętność obsługi komputera. Możliwa jest zarówno nauka zdalna jak i stacjonarna. Lekcje będą prowadzone wg potrzeb uczniów. Możliwa jest nauka od podstaw lub kontynuacja rozpoczętej nauki wybranego języka programowania (C, C++, Java, Python), nauka podstaw tworzenia stron internetowych w HTML/CSS lub wspólne z nauczycielem rozwijanie własnego projektu programistycznego. Szczegóły współpracy do ustalenia.

Cena za godzinę: 60 zł

W sprawie korepetycji z Matematyki i Informatyki prosimy o kontakt pod numerem: 795637239 lub na adres e-mail: matinfkorepetycjebochnia@gmail.com

OFERTA JĘZYKOWA

Zajmujemy się głównie nauczaniem języka angielskiego. Prowadzimy zajęcia w formie kursów zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto zapraszamy na lekcje indywidualne w maksymalnie dwuosobowych zespołach. Współpracujemy również z firmami, które wychodzą naprzeciw potrzebom swoich pracowników i chcą rozwijać ich umiejętności językowe. Możliwe są także zajęcia – konwersacje, dla osób, które znają już język angielski na poziomie powalającym na prowadzenie rozmowy. Przygotowujemy uczniów do egzaminów, takich jak egzamin ósmoklasisty, egzamin maturalny oraz FCE.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!